DARBNĪCA JAUNIEŠIEM “VAI STĀSTI VAR MAINĪT PASAULI?”

23. aprīlī, plkst. 15.30 Bebru pamatskolā, Vecbebros, Aizkraukles novadā notiks darbnīca jauniešiem “Vai vārdi var mainīt pasauli?” sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā un jauniešu biedrību “SOLIS”.

Izmantojot radošos vingrinājumus un tradicionālos stāstus, mēs uzzināsim, kā stāsts var palīdzēt mums palūkoties uz sevi un uz savu  pasauli ar jaunu skatienu.

Tīne Vintere ir Sagobygden (Museum of Legends) – stāstniecības centra Zviedrijā direktore. Viņa ir apguvusi stāstniecības metodes gan Zviedrijā, gan citviet pasaulē. Tīnei ir sociālā darba pieredze un viņa ir strādājusi ar bērniem un jauniešiem, kā arī veidojusi mūžizglītības programmas pedagogiem. Tīne ir izstrādājusi stāstu programmas un vada  ekskursijas  Leģendu muzejā.

Darbnīca paredzēta jauniešiem vecumā no 14 – 18 gadiem, tā notiks angļu valodā un būs 2,5 h gara, ar pārtraukumu.

Pieteikties bezmaksas darbnīcai var, rakstot ziņu Whatsapp vai sūtot sms uz +371 22179143 līdz 21. aprīlim ieskaitot. Vietu skaits ierobežots.

Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Pasākumu īstenojam sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā un tas tiek organizēts Ziemeļvalstu un Baltijas Stāstniecības programmas ietvaros.

Ieskatam:

Par Ziemeļvalstu padomes biroju Latvijā https://norden.lv/lv/

Par Zviedrijas Leģendu muzeju  https://sagobygden.se/en/

Māra Bitāne

Jauniešu biedrības “SOLIS” valdes locekle

biedriba.solis@inbox.lv

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *