GRANDIOZI ATKLĀJAM JAUNO KOKNESES SKEITPARKU

15.augustā notika Kokneses jauniešu biedrības rīkotās Kokneses skietparka atklāšanas sacensības. Līdz šim šis ir bijis visapmeklētākais pasākums, un interesi izrādīja jaunieši arī no tālākām Latvijas vietām, piemēram, Koknesi apmeklēja sportisti no Jelgavas, Liepājas, Ventspils un daudzām citām Latvijas pilsētām. 
Pasākumu atklāja Kokneses novada priekšēdētājs Dainis Vingris, biedrības “Kokneses sporta veterānu kluba” valdes loceklis Didzis Bērziņš, Kokneses novada domes Attīstības nodaļas projektu vadītāja Ieva Rusiņa un Kokneses jauniešu biedrības valdes locekle Ieva Ūtēna, svinīgā gaisotnē pārgriežot sarkano lentu un atklājot jauno skeitparku.
Sacensības notika Scooter un BMX kategorijās, kuras iedalīja amatieru un Pro grupās. Kopumā Scooter sacensībās piedalījās 27 jaunieši (23 amatieri un 4 Pro), bet BMX – 12 jaunieši (7 amatieri un 5 Pro). 
Scooter amatieru konkurencē izcēlās Mārtiņš Svivkalns – 3.vieta, Adriāns Apsītis – 2.Vieta un Hugo Mozga – 1.vieta.
Scooter Pro grupā godalgas izcīnīja Gatis Zilasavs – 3.vieta, Roberts Ērglis – 2.vieta un Ernests Kirjanovs – 1.vieta.
BMX amatieru grupā 3.vietu ieguva Ēriks Lapsa, 2.vietu – Marks Kristiāns Babris un 1.vietu – Kristers Širins.
Savukārt Pro grupā labākie bija koknesietis Aigars Krjukovs – 3.vieta, Ņikita Vinogradovs – 2.vieta un Ernests Zēbolds – 1.vieta. 
Simpātiju balvu no tiesnešu puses nopelnīja BMX braucējs un koknesietis Elvis Šumskis, kā arī Scooter braucējs Ralfs Švarcs.
Pēc sacensībām tika rīkotas minigames jeb dažādi uzdevumi priekš BMX, Scooter, Skateboard un Inline braucējiem. Dalībnieki sacentās ne tikai meistarībā, bet pauda savu kreativitāti, pildot izaicinājumus LIMBO un Long jump, un tika izvēlēti “Best line” braucēji.
Pasākums bija ļoti apmeklēts no skatītāju puses, tribīnes bija pilnas un interesi izrādīja garāmgājēji. Bija prieks redzēt, ka jauniešus atbalsta viņu vecāki un vecvecāki.

Protams, sacensības nebūtu iespējamas bez mūsu sponsoriem un atbalstītājiem – SIA ”Sinda VR”, SIA “Hanza elektro”, SIA ”EIDZ transports”, veikals “Ripot.lv”, “ParBMX”, “Dunense”,  Kokneses Tūrisma informācijas centrs un Kokneses sporta centrs.

Lielu paldies jāsaka arī kompānijai Mind Work Ramps, Tomam Siliņam par palīdzību pasākuma organizēšanā, tiesnešiem – Reinim Garbulim un Reinim Kondratjevam, kā arī liels paldies Reinim Šiballo par kolosālo pasākuma vadīšanu.

Paldies visiem, kuri ieradās, piedalījās un atbalstīja, tiekamies nākamajos pasākumos!

Kokneses jauniešu biedrība

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *